Zapraszamy do nowej (tymczasowej) siedziby biblioteki, niedaleko gabinetu pani pielęgniarki.
Bardzo dziękujemy rodzicom, pracownikom szkoły, którzy pomogli przenieść nam zbiory!!! 💗📚
Czekają nowości zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa!📚📙
Cieszymy się, że uczniowie, zwłaszcza z klas 1-3 bardzo licznie zaglądają do biblioteki i zagłębiają się w lekturze!
Polecamy mnóstwo komiksów! 🤸♂️😀📗
Remont nowych pomieszczeń trwa i nie możemy doczekać się nowego, stałego miejsca!😊





